Dívka s míčem
266

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Dívka s míčem, 1957

kvaš na kartonu | 50 × 60 cm | sign. Kafka Jar. 57/II. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 6 500 Kč

Sbírka československého diplomata II.