List podzimu
267

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

List podzimu, 1966

tempera a kvaš na kartonu, oboustranné | 54 × 68,5 cm | sign. Kafka Jar 11/5/66 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 500 Kč

Sbírka československého diplomata II.