Zátiší s lahví whiskey
269

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Zátiší s lahví whiskey, 1953

tempera na kartonu | 28 × 47 cm | sign. Kafka 53/II. | rámováno

Revue Art 4/2017, str. 67, Prague Auctions, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
PRODÁNO ZA: 15 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.