Kohout před zrcadlem
270

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Kohout před zrcadlem, 1955

kvaš a klíh na sololitu | 50 × 60 cm | sign. Kafka 55/X. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.