Měření času
271

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Měření času, 1962

olej na kartonu | 45,5 × 50 cm | sign. Kafka 62/II. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.