Malířka
272

Jaroslav Kafka (1896 – 1973)

Malířka, 1955

kvaš na kartonu | 45,5 × 58,5 cm | sign. Kafka 55/IV. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
PRODÁNO ZA: 22 000 Kč

Sbírka československého diplomata II.