VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

neděle 16. září 2018

pondělí 10. září - pátek 14. září 2018

SBÍRKA ČESKOSLOVENSKÉHO DIPLOMATA III.