>x
Akt, poškozeno
001

Václav Haise (1903 - 1990)

Akt, poškozeno, nedatováno

pastel na papíře | 62,5 x 26,5 cm | sign. V. Haise | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč