Akt
004

Václav Haise (1903 - 1990)

Akt, nedatováno

pastel na papíře | 60,5 x 36,5 cm | sign. V. Haise | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 340 Kč