Studie chlapce
008

Augustin Němejc (1861 - 1938)

Studie chlapce, nedatováno

křída a uhel na papíře | 34,2 x 22,5 cm | sign. Aug. Němejc | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč