Portrét dívky
009

Jan Dědina (1870 - 1955)

Portrét dívky, nedatováno

barevné křídy a tužka na papíře | 38,5 x 27,5 cm | sign. Jan Dědina | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč