Skalní štít, poškozeno
014

Autor nezařazen

Skalní štít, poškozeno, nedatováno

olej na plátně | 30 x 21,5 cm | značeno Csordák | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 340 Kč