Žně u Orlova
015

Jan Holešínský (1917 - 1984)

Žně u Orlova, nedatováno

olej na lepence | 32,8 x 23,3 cm | vzadu opatřeno štítkem Díla | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč