Portrét, poškozeno
016

Karel Svolinský (1896 - 1986)

Portrét, poškozeno, nedatováno

tužka na papíře, poškozeno | 61,5 x 42 cm | sign. K. Svolinský | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč