Dianin ranní lov
019

Max Švabinský (1873 - 1962)

Dianin ranní lov, nedatováno

lept | 35,5 x 29,5 cm | sign. M. Švabinský | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 100 Kč