Příboj
023

František T. Šimon, připsáno

Příboj, nedatováno

olej na plátně | 90 x 70 cm | sign. T. F. Šimon | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč