Delší a širší
024

Josef Loukota (1879 - 1967)

Delší a širší, 1917

uhel na papíře | 31,5 x 23,6 cm | sign. Jos. J. Loukota 17 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč