Podzim v Orlických horách
025

Jaroslav Riegel, připsáno

Podzim v Orlických horách, 1925

olej na desce | 50,6 x 39,6 cm | sign. Riegel J. 1925 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč