Portrét
026

Andrej Bělocvětov (1923 - 1997)

Portrét, nedatováno

akvarel na papíře | 26,5 x 20,5 cm | sign. Bělocvětov | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč