Portrét
027

Max Švabinský (1873 - 1962)

Portrét, nedatováno

heliogravůra | 34 x 30 cm | sign. M. Švabinský | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč