Karel Hynek Mácha
028

Max Švabinský (1873 - 1962)

Karel Hynek Mácha, 1907

heliogravůra | 32,5 x 27,3 cm | sign. M. Švabinský | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč