Říční meandr
029

V. Březina

Říční meandr, nedatováno

olej na kartonu | 29,5 x 22,5 cm | značeno V. Březina | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč