Veterán
031

Cyril Mandel (1873 - 1907)

Veterán, nedatováno

akvarel na papíře, poškozeno | 37,4 x 26,5 cm | sign. C. Mandel | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 300 Kč