Portrét chlapce, poškozeno
032

Augustin Němejc (1861 - 1938)

Portrét chlapce, poškozeno, nedatováno

tužka na papíře | 27,2 x 24 cm | sign. Aug. Němejc | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč