Umývání podlahy
033

Rudolf Kremlička (1886 - 1932)

Umývání podlahy, nedatováno

offset print na papíře | 22,9 x 22,5 cm | značeno v tisku R. Kremlička 1919 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 750 Kč