Čtenářka
034

Bedřich Feigl, připsáno (1884 - 1965)

Čtenářka, 1910

olej na lepence | 24 x 19 cm | značeno Feigl | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč