Trosky
035

Panuška

Trosky, nedatováno

olej na plátně | 35,5 x 30,2 cm | značeno Panuška | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč