Malá Strana pod sněhem
037

František Tavík Šimon (1877 - 1942)

Malá Strana pod sněhem, 1912

akvatinta | 38,8 x 37,1 cm | sign. T. F. Šimon a značeno autorským razítkem FTŠ | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 100 Kč