Pole
039

Autor nezařazen

Pole, nedatováno

olej na lepence | 34 x 34,5 cm | sign. nečitelně | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč