Na vrcholku
040

Jaroslav Šetelík (1881 - 1955)

Na vrcholku, nedatováno

olej na plátně | 80 x 80 cm | sign. Jaroslav Šetelík | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč