Kamýk v zimě
041

Václav Alois Šrůtek (1912 - 2006)

Kamýk v zimě, nedatováno

akvarel na papíře | 27 x 65,5 cm | sign. V. A. Šrůtek | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč