Zima v Tatrách, Kopky, Vysoká, Tupá
042

Panuška

Zima v Tatrách, Kopky, Vysoká, Tupá, nedatováno

olej na plátně | 38,5 x 61,3 cm | značeno Panuška | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 700 Kč