Zámek u vody
045

Ferdinand Engelmüller, připsáno

Zámek u vody, 1910

akvarel na papíře | 32,5 x 49,4 cm | sign. F. Engelmüller 1910 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč