Na venkově
047

V. Březina

Na venkově, nedatováno

olej na papíře | 18, 2 x 28,5 cm | značeno V. Březina | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč