Lodě na vodě
048

J. D. Černý

Lodě na vodě, 1973

olej na lepence | 39 x 57 cm | sign. Černý 73 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč