Vlnobití
052

Oto Grumlík

Vlnobití, nedatováno

olej na lepence | 35 x 50,3 cm | sign. Grumlík | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč