U vody
061

Zdenek Nemastil (1879 - 1942)

U vody, nedatováno

olej na lepence | 35 x 49,4 cm | sign. Nemastil | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč