Slunečný den
062

K. Langer

Slunečný den, nedatováno

olej na kartonu | 24,5 x 34,7 cm | značeno K. Langer | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč