Továrna
063

Josef Písecký (1878 - 1954)

Továrna, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 32,2 x 42,2 cm | sign. J. Písecký | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč