Zimní potok
068

Al. Kalvoda

Zimní potok, nedatováno

olej na kartonu | 25 x 35 cm | značeno Al. Kalvoda | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč