Pražská vyhlídka
069

Jaroslav Grus (1891 - 1983)

Pražská vyhlídka, nedatováno

litografie | 29,5 x 42,5 cm | sign. J. Grus | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč