Vlnobití
070

Karel Schadt (1888 - 1955)

Vlnobití, nedatováno

olej na kartonu | 68,5 x 98,2 cm | sign. K. Schadt | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 700 Kč