Tající sněhy
071

J. Ullmann

Tající sněhy, nedatováno

olej na plátně | 34 x 48 cm | značeno J. Ullmann | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč