Zima u řeky
073

Vilém Ströminger (1845 - 1901)

Zima u řeky, nedatováno

olej na plátně, mírně poškozeno | 23,5 x 31,5 cm | sign. V. Ströminger 1896 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč