Pod Panským mlýnem v Mladé Vožici
074

O. Bubeníček

Pod Panským mlýnem v Mladé Vožici, 1937

olej na plátně a desce | 19 x 27 cm | značeno O. Bubeníček | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč