Pohled ze skal
076

J. Holvb

Pohled ze skal, 1929

olej na kartonu | 48 x 64,5 cm | sign. J. Holvb 1929 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč