Za městem
079

František Zikmund (1893 - 1955)

Za městem, nedatováno

olej na lepence | 27 x 36,5 cm | sign. F. Zikmund | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč