Boží muka
084

Jaroslav Panuška (1898 - 1962)

Boží muka, nedatováno

olej na kartonu | 28,2 x 37 cm | sign. Panuška | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 900 Kč