Pod vrcholem hory
085

F. Remp

Pod vrcholem hory, nedatováno

akvarel na papíře | 42 x 54,3 cm | sign. nečitelně | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč