Pole za vsí
086

Alois Kalvoda (1875 - 1934)

Pole za vsí, nedatováno

litografie | 19 x 26,5 cm | sign. v tisku Kalvoda | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč